Loading...
BUZMAVİ

Denizyolu Taşımacılığı

BUZMAVİ Takımı olarak dünyanın 4 bir yanında güçlü ve profesyonel acenta ağımız 4 bir kıtadan Türkiyemize ,Türkiyemizden 4 bir kıtaya haftalık duzenli çıkıslarla hizmetimizi Konteyner Taşımacılığı yaparak vermekteyiz.

İTHALAT İHRACAT (FCL Konteyner) -İTHALAT İHRACAT (LCL Parsiyel Konteyner)

Hem Full hemde hemde parsiyel servis sağlama konusunda hizmet veren BUZMAVİ, haftalık duzenli seferler ile bunu taçlandırmaktadır.

İthalat İhracat konteyner taşımacılığında ana servis sağlayıcı (Armator) firmalarla lokal global kontratlarımız sayesinde en guvenilir ve ekonomik hizmetleri siz müşterilerimize sağlamaktayız .

Özel Konteynerler yani Opentap Konteyner Flatrack Konteyner Reefer Konteyner ISO Tank Konteyner FlexiTank Konteyner yükleme modellerinde uzman operasyon kadromuz ile müşterilerimize çözüm ortakliği sunmaktayız .

HİZMETLERİMİZ
  • Kapıdan / Limandan kapıya / Limana taşıma
  • En iyi rotanın belirlenmesi.
  • Depolama, ihracat gümrükleme işlemleri.
  • Sevkiyat öncesi sevkiyat belgelerinin kontrolü.
  • Sınır terminallerinde konteyner taşımacılığı için transit gümrük formalitelerinin çözülmesi.
  • Günlük takip.

Bu bilgiler eşliğinde Hem Full hemde parsiyel Konteyner taşımacılığı hizmeti veren Buzmavi ailesi aylık parsiyel taşımacılığını 35-45 Konteyner olarak taçlandırmış olup, sizleride yanımızda görmekten keyif duyacaktır.

UZAKDOĞU Denizyolu rekabetci fiyatlarımızla FCL LCL yüklemelerinize talibiz.

DİĞER

HİZMETLERİMİZ

Prensipli, yetenekli kadrolarımız, teknoloji altyapımız ile FCL/LCL taşımacılıklarda müşterilerimize farklı opsiyonlar sunabilecek bir yapıya sahibiz.

Bizi Instagram'da Takip Edin

@buzmavilogistics
BİR SORUNUZ MU VAR?

Görüş ve Önerileriniz için butona tıklayıp formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.